Nová vajíčka a nové Joy!
Novinky

Je to tady! Rok 2020 ještě není úplně zakončen a už tu máme nové série!

Tak jdeme na to!

První a to hlavní sérií je Marvel Heroes 2021. Tato série obsahuje 8 figurek. Naleznete tak například Spidermana nebo Iron Mana. Série oficiálně vychází pro rok 2021 teprve teď v prosinci, ale díky různým pracovníkům ve Ferreru prosakla jako první informace o sérii Marvel na instagramu, kde se objevil Groot z této série s připsaným popiskem #kindersurprise .

S touto sérií přichází již tradičně i růžové vajíčko. V něm nyní všichni sběratelé naleznou figurky Miraculous 2 ( Pozn. pro ty. kteří se nyní hejbou v pohádkovém světě této doby "Kouzelná beruška a černý kocour". Série je zbrusu nová a čítá 8 figurek.

Nově se v Česku a na Slovensku konečně objevují Ugly Dolls 2021!!! Série vychází v Kinder  Joy pro období ledna až dubna. Čítá 24 překvapení, 12 figurek a 12 hraček. Série původně měla vycházet již na podzim roku 2020, ale díky pandemii se neobjevila. Série jednou již vyšla ve Francii (vedená u nás jako Ugly Dolls 2020, ale pouze s 8 figurkama, stejně tak na Ukrajině, tam vyšla s rozšupem o cca. 8 hraček. 

Autorem fotografie je sběratelka vocka

 

Novým obsahem vajíček se může pyšnit i již zmíněné Rusko. Tam mají vajíčka s Marvel Heroes 2020 a také znovu i Joy s Trolls: World Tour a to s novým BPZ, upraveným stejně jako v Anglii. Série tak má figurku s označením A a nemá kartičku k naskenování do appky, ale QR kód vpravo na BPZ.

V USA vychází série Marvel stejná jako v Rusku a také Disney Princess ze začátku roku 2020.

 

Dále vyšla v Číně série "Čínský nový rok - rok Býka", čítá 4 figurky.

 

Komentáře
mercymarsi
(28.01.2021 22:35)
avatar

Zdravím! Ráda bych si přidala do seznamu hraček VV 019, ale bohužel jí nemůžu najít - chybí nebo jsem jenom slepá? Moc díky! MM

markr
(29.01.2021 10:36)
avatar

Zdravíčko, máte pravdu, série tu chyběla. Nyní jsem ji přidal. Děkuji za nalezení chyby. Markr


Komentáře mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé