Aktuálně na trhu - leden a únor 2021
Novinky

Leden utekl opravdu rychle a máme tu únor, měsíc posledních mrazů před jarem. Pojďme si udělat po delší době starý dobrý souhrn novinek za minulý měsíc a přidat něco nového.

Nový rok začal pro české a slovenské sběratele tradičně s novou sérií pro klasické a růžové vajíčko. V klasickém najdeme sérii Marvel Heroes 2021, ta obnáší 8 figurek (http://kindermanie.penzes.cz/Serie.aspx?id=2498), ty jsou dělány ne moc detailně, ale mají působit komixově, nebo také spíše animovaně. Série je prostě super, je to velké oživení mezi mimoni a dalším co tu bylo vícekrát.

V růžové hlavní sérii se představuje Miraculous 2. Série čítá 8 figurek a je také dobrá, je hlavně lákavá pro sběratele, díky variantám BPZ. (více k dočtení v sběratelském magazínu)

Ferrero si pro nás (jak již víte) nachystalo pro jaro sérii Kinder JOY s garancí figurek a hraček série Ugly Dolls 2021 (figurky: http://kindermanie.penzes.cz/Serie.aspx?id=2499) (hračky: http://kindermanie.penzes.cz/Serie.aspx?id=2502) Celá série čítá 12 figurek a je doplněna o 12 hraček.

 

Polští sběratelé mají podruhé várku Kinder Surprise s mixem hraček Natoons 2020/2021 v každém vajíčku.

Holanďané mají již nyní v obchodech sérii Velikonoce 2021.

V Německu se objevila série Velikonoce JOY 2021 a také klasická vajička s obsahem Velikonoce 2021, s tím šla do prodeje i série MAXI vajíček s obsahem Šnečci ve městě obsahující 5 maxi figurek. Pro holky se objevuje série Miraculous MAXI 2021.

USA se objevuje nová Kinder JOY série Go Wild! Africa s mixem hraček DV s tématikou zvířat (jako v Polsku) a Velikonoce JOY 2021.

Ukrajina a Rusko maji sérii Kinder Joy s "Ugly Dolls 2020" (http://kindermanie.penzes.cz/Serie.aspx?id=2501)

 

V létě nás čeká Kinder Joy s filmem Jurrasic World!

Komentáře
U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Můžeš být první!

Komentáře mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé