Co nového? - Květen 2019
Novinky

"Dívka, která zůstala na večer prvomájový nepolíbená, do roka uschla." A nebo taky ne a měla víc času na sbírání Wink 

Přiblížil se konec měsíce a začíná být pomalu zvykem utvořit ten nějáký souhrn novinek.

 

Do téměř všech obchodů se již dostala nová Kinder Joy se sérií "Emojoy Music", každá hračka má QR kód kartičku pro následné naskenování do aplikace Magic Kinder. Po naskenování je možné přehrát různé skladby a melodie od Universal Music. Hračky jsou rozděleny do 4 skupin podle barvy BPZ a celkem jich je 24.

Ferrero si opět připravilo kulišácký "doprodej" sérií a tak na nás nemusí vykouknout hračka ze série Emojoy Music, ale také i hračka z předešlé série Emojoy.

 

V obchodech Lidl se dalo ke konci měsíce sehnat 3pack Kinder Joy s garancí Emojoy Music.

 

Další novinky:

Rusko / Ukrajina - k sehnání je Kinder Joy se sérií Miraculous. Série vyšla u nás již minulý rok, v Rusku je k figurkám dodáván upravený BPZ na straně s vyobrazením figurky. Rozdílem je přidání bílého rámečku, jako tomu bylo dříve u HP.

Dále na ukrajinu zavítala do Joy série Hot Wheels. (máme ji evidovanou od října)

USA - stále se drží série Avengers .

Itálie - vyšla série nových maxi vajíček s gramáží 150g a licenčním obsahem voskovek Crayola (série bude evidována hned jak to bude možné).

 Ve (téměř) všech státech EU již vyšla série Em. Music.

 

Někteří sběratelé již začátkem května zjistili, že další sérií HP figurek pro podzim je... Enchantimals. Série inspirovaná panenkami od firmy Mattel, které jsou velkým fenoménem současného trhu a mají holčičkám vysvětlit jejich odlišnost a jedinečnost... sběratele tak potěší 7 nových figurek a 2 doplňkové hračky s tématikou těchto "hybridů". Francouzský Carrefour již nabízí 3pack s garancí jedné figurky, obsah ostatních vajíček je zatím tajný. Stále se neví zda série ponese označení EN nebo nové DV pro období 2019/2020. Protože nejsou uveřejněna další data (kromě nekvalitního obrázku) bude chvíli trvat jejich evidování zde.

Série hraček pro období 2019-2020 ponese označení DV

 

Současně vypuštěná série Tajný život mazlíčku 2 (kočující v Kanadě) má podle některých sběratelů být "přeevidována" z EN do nového DV. 

 

 

Novinky na Kindermánii:

Byla přidána podkategorie Twistheads a bylo přidáno přes 10 nových dioram do podkategorie v sekci Ostatní.

 

Připravované novinky pro sběratele v ČR a SK:

Můžeme očekávat Tajný život mazlíčku 2 v klasických vajíčkách, ale i v MAXI 100g. Dále zmíněné Enchantimals, pouze se neví zda budou i v MAXI vajíčkách.

 Veškeré připravované série máme evidované v sekci: Ostatní a podsekci: Brzy vychází...

Komentáře
U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Můžeš být první!

Komentáře mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé