Kodex

abortion clinics in nashville tn

link bleeding after abortion link

abortion clinics in nashville tn

link bleeding after abortion link

tetracyclin nebenwirkung

tetracyclin mic ogmalkhvorvi.website tetracyclin mw

Portál Kindermánie vytváří prostor pro volné sdružení lidí, jejichž společným zájmem je sběratelství objektů Kinder Surprise. Tomu je podřízen celý obsah webu. Aby zdejší klima bylo pro všechny zúčastněné příjemné, stanovuje kodex stránek několik jednoduchých pravidel :

§1 Diskuze a příspěvky na všeobecně přístupných místech – tedy na Fóru, Burze a pod Články – jsou psány věcně, přívětivě a bez vulgarit. Týkají se předmětu diskuze, nejsou vedeny ad hominem.
§2 Spory nemají na těchto stránkách místo. Vzniklá nedorozumění mezi sběrateli při výměnách a obchodech si musí obě strany vyřídit mezi sebou jinde. Vlastník této webové aplikace a autoři příspěvků nenesou odpovědnost za škody, které by jakýmkoliv oslím můstkem mohly být spojovány s informacemi zde získanými.
§3 Burza může obsahovat jen srozumitelnou nabídku a poptávku. Nebude obsahovat žádné odkazy na jiné webové stránky, bazary, aukce apod. Chce-li uživatel prezentovat externí nabídku, může odkazy zájemcům sdělovat až v přímém kontaktu mailem, telefonem atd. Bývá dobrým zvykem inzeráty kumulovat a nezabírat s nimi půl strany.
§4 Odkazy na portálu podléhají administraci. Kontextové odkazy ve fóru a v příspěvcích vkládejte uvážlivě s ohledem na reálnou užitečnost (často je lépe primární informaci spíš napsat), odkazy komerčního charakteru nejsou tolerovány. Kdo se věnuje prodeji sběratelského materiálu, má možnost napsat si adresu svého webu do profilu.
§5 Kodex je otevřený, dle úvahy správy portálu nebo na podněty uživatelů může být doplněn nebo editován.


Naprostá většina prohřešků proti kodexu je řešitelná upozorněním. Přesto je potřebné uvést zde sankce, které má administrátor k dispozici pro ochranu portálu a registrovaných uživatelů :

Blokování příspěvků ve Fóru po limitovaný časový interval
Blokování příspěvků u Článků po limitovaný časový interval
Blokování přístupu na Burzu po limitovaný časový interval
Blokování přístupu k účtu po limitovaný časový interval
Totální zablokování účtu