Články
Ostatní

Zjistili jsme, jak plastové vnitřky Kinder vajíček vnímají sběratelé. Ale jak se na ně dívá zbytek světa? Je to pouze odpad? Nebo se mohou proměnit v něco více?

 

... zobrazit celý článek

Ostatní

Malé ukázky umění našich cukrářek. Pokud i Vy máte foto nějakého sladkého překvapení, zašlete jej autorovi článku a vytvoříme zde menší galerii a třeba inspiraci Vašich oslav .

... zobrazit celý článek

Ostatní

Speciálních katalogů není mnoho, jak ukazují i naše hubené záznamy v této kategorii. Aktuálně vychází v nakladatelství SU Fantasia Verlag speciál, který by se možná hodil řadě sběratelů, kteří jdou ve svém hobby dál než k doplňování vydávaných figurek do sbírky.

... zobrazit celý článek

Ostatní

Ferrero se rozhodlo, že věci, které posílá za obaly nepůjdou nazmar. Proto udělali novou službu, nebo spíše 2 interaktivní hry, které můžeme najít na stránce www.youkinder.com. K těmto hrám je potřeba webkamera, kterých mimochodem rozposlali asi 20.000. O hrách se můžeme dozvědět z BPZ u některých hraček. Například novější auta ze sad Kinder Race.

... zobrazit celý článek

Ostatní Je to tak trochu záhada. Když se při přehledech NV řady objevily obrázky BPZ této malé série stavebních strojů, autíčkáři se pochopitelně natěšili. Vždyť pořádná technika tady nebyla už dobrých 17 let. Po licenci Smart a následném proudu příliš podobných modýlků je to zase něco jiného. Jenže skládaček je zatím relativně málo a vycházejí jen někde. Asi nejvíce jich je v německých edicích, ale i tam je série rozložena nepravidelně. Zatím co buldozer NV099 a nakladač NV098 se na Ebay prodává už za normální ceny kolem eura, další dva modely zdvihače a bagru jsou stále na vysokých příhozech. Evidentně je jich zatím nedostatek. ... zobrazit celý článek

12