Euro formule ResPlastic (25.10.2008)

Postupně se mi sešlo několik formulí, které jsem ve starších katalozích nenašel. Jedna série tam pravda je, ale neodpovídá provedením ani typy. Takto designované hračky s jednoduchými výlisky z pružného měkčího plastu vyráběla italská firma Res Plastic Milano. Skutečně jedno Porsche nese značku tohoto výrobce. Další ale už ne, i když mají typ vozu také vyznačený. Otázka je také, patří-li do otvorů v kokpitu piloti a jak pak jejich detail vypadá, a je-li ve větším Mercedesu osazená hlava pilota ta správná.
(Kralick)Řešení: Zatím není

Komentáře k tématu
jenik (05.11.2008 21:06)

amlodipin dosering

amlodipin depression diarreudenmad.website amlodipin alternativ
ahoj Martine existuje hodne barevných variant a myslím,že 2 typy formulí : první typ, kde se řidič dá vyndat a druhý typ, kde je řidič zabudován. Samozřejmě také některé mají značku RP, jiné nemají, nevím proč.
kralick (08.11.2008 14:57)

itraconazol 90mg

itraconazol bivirkninger holdbarhedpiller.website itraconazol iqb
Díky za první postřehy k tomuto poměrně zapeklitému tématu. Pro začátek by stálo za to dát dohromady minimálně přehled typů. Ty na obrázku jsou všechny, které mám, uvítám další informace. Barvy nemá cenu řešit, budou asi kompletně zastoupeny u všech typů. Odstranění značky znamenalo v historii hraček v KS jedinou věc - zánik firmy (nebo přechod na jiný výrobní program) a postoupení forem dalšímu výrobci. Sám mám "podezření" na tradičního sběratele starého železa, tedy na Maraja. Ovšem ... celá její produkce je už pěkně dlouho mapována celkem známými BPZ. A pro tato auta jsem neviděl jediný exemplář.
dedek63 (10.11.2008 7:42)

cipramil spc

cipramil 10 mg cipramil alkohol cipramil citalopram
Hledám scany nebo fotografie skládačky K98n73 - leguán. Zajímá mne zejména spodní strana těla s nohami. Podrobnosti milerád sdělím mailem. Děkuji za ochotu.
Komentáře mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé