Co nového? - Únor 2019
Novinky

 Únor se blíží ke konci a máme tu další souhrn novinek za měsíc.

Do obchodů míří nová série Velikonoce 2019, společně s novými maxi vajíčky obsahující figurky Papouščí kapela a pro holky Barbie vysněná povolání (obě série jsou evidovány v sekci Ostatní). Pro letošní velikonoce se mají dále objevit ještě trpaslíci obsahující figurky Velikonoce JOY 2019, každá figurka má ve verzi JOY vlastní BPZ s úkolem.

Do obchodů dále míří i nová MAXI vajíčka 220g (Reisen Ei). Pro kluky mají obsahovat Jurský svět a pro holky Winx World. Zajimavost: Ferrero si dalo tu práci a žloutek v klučičích maxi vajíčkách přepracovala do podoby dinosauřího vajíčka :) 

USA se objevuje stále nové Kinder JOY Go Wild!.

Kanada hlásí vydání Star Wars v kusových vajíčkách, jedná se o sérii z Indického JOY (na kindermanii máme evidováno).

Star Wars hlásí i Austrálie.

Rusko hlásí vydání série Avengers a Barbie vysněná povolání, nové figurky jsou mixovány se starými Barbie z předešlé série.

Německo hlásí 4pack Maša a Medvěd 6, dále pak: MAXI vajíčka 100g, ještě větší vajíčka 220g, Velikonoční vajíčka 20g a Velikonoční JOY 2packy. Dále ještě různé plyšáky a balíčky s mixem.

Libanon hlásí sérii Máša a Medvěd 5, tedy sérii jenž u nás vyšla minulý rok.

Indie hlásí sérii Minnie Mouse.

Velkou novinkou je stále zmrzlina Kinder Joy Ice Cream, uvnitř se nachází pouze zredukovaná série FingerGames a starší hračky - všechny jsou evidované u nás na webu v sekci Ostatní a oddělení Kinder Joy Zmrzlina. Zmrzlina je již nyní v Německu v obchodech a dost k naštvání je i fakt, že pro zvýšení zájmu firma Ferrero zprovoznila v Hamburku obchod Kinder Ice Cream Store, kde jsou novinky denně rozdávány zdarma do vyčerpání zásob. Po vystání fronty Vám náleží jedna zmrzlina Joy a Bueno.

 

 

Připravované novinky pro sběratele: (SPOILER) :D

 

Nová série Discovery Channel (Brazilský prales) má již podobu a číselné údaje, jen se čeká kde všude výjde.

Nová letní série JOY bude s Emoji, figurky budou rozděleny podle barev a budou inspirované hudbou.

Dále se mají objevit ve světě průběhem roku nové série:  Ledové království 2, Star Wars a Angry Birds.

Komentáře
U tohoto článku nejsou žádné komentáře. Můžeš být první!

Komentáře mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé